Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 

Máte otázky?

Pro koho je RYCHLÝ OBCHOD určen?

Redakční a multifunkční systém RYCHLÝ OBCHOD je především určen pro výrobu a snadnou aktualizaci eshopu firem a jednotlivců – B2B a B2C se základními nároky na provoz a úpravy: rychlost výroby (minuty), snadnost úprav (vlastní redakční systém), provoz na vlastní doméně, statistiky návštěv a e-maily, základní příprava pro SEO, facebook propojení a bez skrytých cenových navýšení.

více »
 
Na jaké projekty se systém hodí nejvíce?

Na všechny eshopy - prodej služeb nebo produktů. Dokáže uspokojit všechny náročné klienty svou kapacitou (počet produktů do 1000ks pro STANDARD a neomezeně pro BUSINESS) s možností pronájmu vlastního serveru při počtu vyšším jak desítky tisíc produktů. RYCHLÝ OBCHOD ve variantě BUSINESS je již cíleně připraven pro optimalizované zobrazení na mobilu, tabletu, netbooku a na jiných zařízeních.

více »
 
Potřebuji do systému doplnit mé specifické požadavky, jak mám postupovat?

V případě požadavků, které RYCHLÝ OBCHOD neobsahuje automaticky v ceně paušálu, je možné buď nahlédnout do ceníku individuálních služeb, nebo nás poptat kontaktním formulářem. Po odsouhlasení víceprací bude naprogramován na míru a nasazen na RYCHLÝ OBCHOD pouze pro vás.

více »
 
Líbí se mi váš systém, ale chtěl bych vlastní grafiku, jak to udělat?

Není nic jednoduššího. Systém RYCHLÝ OBCHOD vám napojíme do jakékoliv individuální grafiky. Pokud grafiku nemáte, stačí jen zadat našemu grafickému oddělení a vaše grafika bude připravena do několika dní. Jen si dobře promyslete zadání, kde co chcete, zda responzivní design atd.

více »
 
Nemám čas plnit eshop, jde to nějak vyřešit?

Ano, pochopitelně. V případě, že nemáte kapacity nebo časový prostor pro prvotní nastavení vzhledu či naplnění eshopu daty, naši specialisté jsou ochotní vám pomoci kdykoliv s jakoukoli částí výroby nebo údržbou systému. Kontaktujte nás pro přesnou konzultaci vašich požadavků.

více »
 
Jaké funkce tedy RYCHLÝ OBCHOD obsahuje?

RYCHLÝ OBCHOD obsahuje: vlastní autorský redakční systém pro kompletní správu eshopu, správu firemního menu, další funkce se řídí dle výběru verze eshopu STANDARD nebo BUSINESS - neomezené jazykové mutace, multiměnovost, správu uživatelů, správu objednávek, základní modul “článek” pro tvorbu textů a “novinky” pro krátké zprávy, dále předpřipravené speciální moduly: anketa, fotogalerie, facebook propojení. Více informací o všech funkcích

RYCHLÝ OBCHOD umožňuje libovolně si měnit barvy, pozadí, obrázky a nedílnou součástí je i údržba systému po celou dobu pronájmu, aby byl stále aktuální i zobrazitelný ve všech nejvyužívanějších prohlížečích. Součástí jsou podrobné statistiky návštěvnosti, správa e-mailů a webhosting v ceně paušální platby

více »
 
Kolik RYCHLÝ OBCHOD opravdu stojí? Co zaplatím a jak?

Systém RYCHLÝ OBCHOD je opravdu určen pro širokou veřejnost, proto je nabízen ve dvou variantách STANDARD a BUSINESS. Za paušální platbu (měsíční, půlroční nebo roční) dostanete: redakční systém, stabilní webhosting s vysokou rychlostí, podrobné statistiky návštěv, e-maily a servisní činnost. Kompletní cenová nabídka

více »
 
Mám naplněný eshop na testovacím prostoru, jak to dostanu na svou doménu?

Kontaktujte nás, připravte si údaje k vaší doméně nebo vám zaregistrujeme novou. Vaši doménu vám nasměrujeme na naplněnou stránku eshopu a tím zajistíme, že systém budete mít stále aktuální a přesto na vaší doméně.

více »
 
Kde si prohlédnu svou vytvořenou stránku?

Je to naprosto jednoduché, náhledy vámi vytvořených stránek máte přímo v administraci nebo si otevřete eshop v novém okně.

více »
 
SEO, SEM, podpora Facebook: opravdu to nabízíte?

Ano. Pro SEO si můžete spravovat klíčová slova, titulky, nadpisy, prolinky i stránky s externími odkazy, psát texty a upravovat je. Facebook modul vám nabízí propojení s vaším profilem funkcemi: “to se mi líbí”, diskuse Facebook nebo přímý odkaz na váš profil. V případě zájmu o další externí nástroje nás kontaktujte.

více »
 
 
 
 
Webové stránky, na kterých se právě nacházíte, používají soubory cookies | Prohlášení o ochraně soukromí.